O nás

o nás > čo robíme

Riešime dizajnom, umožňujeme technológiou a zabezpečujeme spokojnosť

Spájame kreatívne myslenie s dynamickými webovými technológiami a budujeme vzťahy, ktoré vydržia.

0 k+
HODÍN TVORBY
0 +
DIZAJNOV
0 %
ZÁKAZNÍCKA SPOKOJNOSŤ
0
Partnerov
O nás > Partneri

Naši Partneri

O nás > Hodnoty

Ako robíme svoju prácu ?

PRÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI 100%
KOMUNIKÁCIA 100%
KLIENTSKA SPOKOJNOSŤ 100%

V našej spoločnosti veríme, že na prvom mieste sú ľudia.

Pre našich klientov to znamená uprednostňovať služby pred ziskom a vytvárať dlhodobé partnerstvá, založené na vynikajúcich službách a kvalitných riešeniach.

Náš prístup sa môže líšiť v závislosti od požiadaviek klienta alebo projektu, ale niektoré veci zostávajú jadrom všetkého, čo robíme: postaviť zákazníka na prvé miesto, prijať osvedčené postupy, myslieť dlhodobo a spolupracovať.

Onás > sme tu pre vás

Či už ste malý alebo veľký podnik, my máme presne to čo potrebujete

Vďaka našej širokej škále skúseností máme jedinečnú schopnosť vidieť širší obraz, pokiaľ ide o webové technológie. Ak zistíme, že online nástroj funguje pre jedno odvetvie, môžeme využiť jeho potenciál a priniesť úspech do iného odvetvia. Naša znalosť podnikania nám umožňuje poskytovať našim zákazníkom najkomplexnejšie dostupné webové služby a podporu.

 
O nás > FAQ

Často Kladené Otázky

Záležiac od náročnosti projektu to môže byť od týždňa a pol až do jedného mesiaca.

SSL certifikáty môžeme pokladať za základ bezpečného internetového pripojenia. Pripojenie zabezpečené SSL certifikátom chráni šifrovaním všetky prenášané dáta – napríklad platobné údaje, či vašu online komunikáciu.

Keďže používame službu Google Cloud, náš hosting je jeden z najrýchlejších. Vďaka jeho flexibilite je možné kedykoľvek vylepšiť výkon hostingu v závislosti od návštevnosti na vašich webových stránokach.

Rýchlejšie stránky vytvárajú spokojných používateľov a v našich interných štúdiách sme zistili, že keď stránka reaguje pomaly, návštevníci tam trávia menej času a častokrát prejdú na inú ešte pred jej načítaním.

Spolupracujeme s podnikmi zo širokého spektra v priemyselnom odvetví, ale predovšetkým máme skúsenosti s prácou so zákazníkmi B2B v priemyselných, vzdelávacích a hotelových odvetviach.

Potenciálne. Najlepšie je, keď sa s nami porozprávate a dáte nám vedieť, s čím momentálne pracujete a aké sú vaše požiadavky na túto aktualizáciu.

Počas celej tvorby web stránky konzultujeme každé väčšie rohodnutie s našimi klientmi a o všetkom dôležitom Vás informujeme.

Áno, platbu sme rozdelili na dve časti. Prvých 50% sa zvyčajne vezme, keď ste videli maketu svojej domovskej stránky a ste radi, že napredujete. Nasledujúcich 50% sa užíva 30 dní po tomto.

Záleží. Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď, pretože vyhľadávače neustále menia svoje požiadavky. Klienti sa nám však dostali na prvú stránku s ich hlavnými kľúčovými slovami do 2 dní od uvedenia na trh a webom Google trvalo 2–3 mesiace, kým sa ich Google zobrazí na prvej stránke.