Portfólio

Portfólio

Ukážka Našej Tvorby

Využite silu digitálu. Budeme s Vami spolupracovať, aby sme pozdvihli Vašu značku a spojili sa s Vašim publikom.

Prehľadné portfólio našej spoločnosti sme odborníci na vytváranie vlastných digitálnych zážitkov, zameraných na budovanie značky a rozprávanie príbehov. 

Náš tím digitálnych špecialistov sa bude usilovať o to, aby pochopil Vaše ciele, a vytvorí stratégiu na urýchlenie Vášho rastu.

Portfólio > Web Stránka
Portfolio Klimalex.sk

Jedná sa o prerábku webovej stránky, ktorú klient mal už predtým. Logo sme len vynovili na požiadavku klienta s tým, že sme sa museli prísne držať starého, nakoľko ho klient používal aj na svojich vozidlách.

Táto webová strana je katalóg klimatizácií, ktoré firma Klimalex predáva a zároveň informačná stránka o ich službách. Na webovej stránke je až 73 podstránok, čo prispelo k časovej náročnosti projektu.

Na tejto stránke sme spravili
Ako sa o nás vyjadril klient
Portfólio >Web Stránka
Portfolio Palenky.com

Jedná sa o tvorbu e-shopu, požiadavkou klienta bolo, aby webstránka vyzerala minimalisticky, jednoducho a efektívne.

Logo sme prebrali z etikety, ktorú klient používal už dhlé roky na svojich fľašiach a nechcel ho veľmi meniť, nakoľko si sami klienti na logo a branding zvykli.

Tento e-shop bol pre nás celkom výzva, nakoľko sme predtým e-shop nikdy nerobili. Podľa spokojnosti klienta usudzujeme, že sme si počínali dobre.

Ako pre nášho prvého klienta sme si dali viacej námahy a produkty sme preňho sami nafotili a fotky spracovali.

Na tejto stránke sme spravili
Ako sa o nás vyjadril klient
Portfólio > Web Stránka
portfólio krtkovanieodpadov.com

Jendá sa o tvorbu novej web stránky aj s kompletným brandingom. Spolu s brandingom sme vytvorili aj vizitky pre klienta na mieru.

Táto webová stránka je čisto informačný web, ktorý slúži na prinášanie nových zákazníkov.

Tvorba web stránky bola technicky pomerne nenáročná a vd’aka promptnej komunikácii s klientom sme mali ľahký prístup k informáciám, aj v sektore o ktorom sme nemali znalosti.

Na tejto stránke sme spravili
Ako sa o nás vyjadril klient
Portfólio > FAQ

Často Kladené Otázky

Záležiac od náročnosti projektu to môže byť od týždňa a pol až do jedného mesiaca.

SSL certifikáty môžeme pokladať za základ bezpečného internetového pripojenia. Pripojenie zabezpečené SSL certifikátom chráni šifrovaním všetky prenášané dáta – napríklad platobné údaje, či vašu online komunikáciu.

Keďže používame službu Google Cloud, náš hosting je jeden z najrýchlejších. Vďaka jeho flexibilite je možné kedykoľvek vylepšiť výkon hostingu v závislosti od návštevnosti na vašich webových stránokach.

Rýchlejšie stránky vytvárajú spokojných používateľov a v našich interných štúdiách sme zistili, že keď stránka reaguje pomaly, návštevníci tam trávia menej času a častokrát prejdú na inú ešte pred jej načítaním.

Spolupracujeme s podnikmi zo širokého spektra v priemyselnom odvetví, ale predovšetkým máme skúsenosti s prácou so zákazníkmi B2B v priemyselných, vzdelávacích a hotelových odvetviach.

Potenciálne. Najlepšie je, keď sa s nami porozprávate a dáte nám vedieť, s čím momentálne pracujete a aké sú vaše požiadavky na túto aktualizáciu.

Počas celej tvorby web stránky konzultujeme každé väčšie rohodnutie s našimi klientmi a o všetkom dôležitom Vás informujeme.

Áno, platbu sme rozdelili na dve časti. Prvých 50% sa zvyčajne vezme, keď ste videli maketu svojej domovskej stránky a ste radi, že napredujete. Nasledujúcich 50% sa užíva 30 dní po tomto.

Záleží. Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď, pretože vyhľadávače neustále menia svoje požiadavky. Klienti sa nám však dostali na prvú stránku s ich hlavnými kľúčovými slovami do 2 dní od uvedenia na trh a webom Google trvalo 2–3 mesiace, kým sa ich Google zobrazí na prvej stránke.