Kontaktujte Nás

kontakt > Máte otázku ?

Pošlite nám správu

Po vyplnení môžete očakávať od nás odpoveď do 2 pracovných dní.

Kontakt > Sme tu pre vás

Kontaktujte Nás Kedykolvek

Tím spoločnosti TvorbaWebStránok.eu Vás rád bude informovať
a kedykoľvek môže diskutovať o vývoji nového webu.


Naša reputácia závisí od spokojných klientov, takže je dôležité, aby sme na všetky Vaše otázky odpovedali čo najskôr. Môžete nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom a dostanete rýchlu odpoveď. Sme tiež k dispozícii na účasť na stretnutiach, aby sme podrobne prediskutovali prácu, či už ide o počiatočné krátke stretnutie alebo stretnutie v polovici projektu.
Domov

Sme k dispozícii sedem dní v týždni, aby sme Vám pomohli s Vašimi požiadavkami. V nepravdepodobnom prípade, že by váš web vyžadoval mimoriadnu pozornosť, sme tu, aby sme Vám pomohli. Všetky webové stránky, ktoré vyrábame, sú flexibilné, aby zodpovedali Vašim budúcim potrebám, takže pokiaľ požadujete pridanie funkcií na našu stránku, sme Vám kedykoľvek k dispozícii, aby sme ponúkli naše služby.

kontakt > Portfólio

Stále nie ste o nás presvedčený?
Pozrite si naše portfólio

Kontakt > FAQ

Často Kladené Otázky

Záležiac od náročnosti projektu to môže byť od týždňa a pol až do jedného mesiaca.

SSL certifikáty môžeme pokladať za základ bezpečného internetového pripojenia. Pripojenie zabezpečené SSL certifikátom chráni šifrovaním všetky prenášané dáta – napríklad platobné údaje, či vašu online komunikáciu.

Keďže používame službu Google Cloud, náš hosting je jeden z najrýchlejších. Vďaka jeho flexibilite je možné kedykoľvek vylepšiť výkon hostingu v závislosti od návštevnosti na vašich webových stránokach.

Rýchlejšie stránky vytvárajú spokojných používateľov a v našich interných štúdiách sme zistili, že keď stránka reaguje pomaly, návštevníci tam trávia menej času a častokrát prejdú na inú ešte pred jej načítaním.

Spolupracujeme s podnikmi zo širokého spektra v priemyselnom odvetví, ale predovšetkým máme skúsenosti s prácou so zákazníkmi B2B v priemyselných, vzdelávacích a hotelových odvetviach.

Potenciálne. Najlepšie je, keď sa s nami porozprávate a dáte nám vedieť, s čím momentálne pracujete a aké sú vaše požiadavky na túto aktualizáciu.

Počas celej tvorby web stránky konzultujeme každé väčšie rohodnutie s našimi klientmi a o všetkom dôležitom Vás informujeme.

Áno, platbu sme rozdelili na dve časti. Prvých 50% sa zvyčajne vezme, keď ste videli maketu svojej domovskej stránky a ste radi, že napredujete. Nasledujúcich 50% sa užíva 30 dní po tomto.

Záleží. Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď, pretože vyhľadávače neustále menia svoje požiadavky. Klienti sa nám však dostali na prvú stránku s ich hlavnými kľúčovými slovami do 2 dní od uvedenia na trh a webom Google trvalo 2–3 mesiace, kým sa ich Google zobrazí na prvej stránke.